Науково-практична інтернет-конференція молодих учених і спеціалістів

20 Вересня, 09:07
Події галузі Події землеробства Події інституту Спецрада

«Наукові здобутки молодих вчених – для розвитку аграрної науки в Україні»

 11 листопада 2019  року

 Сектор підготовки наукових кадрів та Рада молодих учених ННЦ “Інститут землеробства НААН” запрошують взяти участь у роботі науково-практичної інтернет-конференції молодих учених і спеціалістів: «Наукові здобутки молодих вчених – для розвитку аграрної науки в Україні»

Метою конференції є обмін інформацією і досвідом з питань  землеробства та новітніх технологій на сучасному етапі, налагодження ділових і наукових зв’язків між молодими вченими України та зарубіжжя.

За результатами інтернет-конференції організаційним комітетом буде сформовано електронний (PDF) та друкований варіанти збірника матеріалів конференції. Електронний варіант буде  розміщено на сайті ННЦ «Інститут землеробства НААН». Друкований варіант буде знаходитись у відділі аспірантури (за запитом можна буде відправити «Новою поштою», за рахунок отримувача).

 Секції:

  1. Землеробство, агроґрунтознавство;
  2. Рослинництво, кормовиробництво;
  3. Селекція, насінництво;
  4. Економіка.

Вимоги до оформлення

Приймаються матеріали у друкованому та електронному варіантах обсягом до двох сторінок формату А4, тільки текст. Шрифт Times New Roman 14 пт, інтервал між рядками –  1,5, відступ – 1,25, поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – по 2 см, без переносів. Назви сортів беруться в ‘одинарні лапки’. Латинські назви виділяються курсивом.

Назва файлу – прізвище першого автора англійською мовою.

Тези друкуються в авторській редакції. Оргкомітет залишає за собою право редагувати та відхиляти надіслані матеріали.

 Структура тез:

УДК

Ініціали та прізвища авторів

Назва установи

Назва статті – звичайний виділений шрифт

Основний текст.

Матеріали для публікації (1 друкований екземпляр надсилається поштою),  заявку для участі та квитанцію про оплату (публікації)  необхідно надіслати до 8 листопада  2019 р. за адресою:

  1. Е-mail: aspirant.nnciz@gmail.com

(у квитанції обов’язково зазначити ініціали платника)

  1. ННЦ “Інститут землеробства НААН”, вул. Машинобудівників, 2-б, смт Чабани,  Києво-Святошинський р-н, Київська обл.,  08162, кім. № 40 “Аспірантура”.

 

Додаткова інформація