Бібліотека

Вітаємо Вас на офіційній WEB – сторінці науково-технічної бібліотеки ННЦ «Інститут землеробства НААН»!

Ви можете скористатись представленими у нашій бібліотеці як науковими періодичними виданнями, монографіями, публікаціями науковців Інституту, так і різноманітними книгами з сільського господарства, біології, екології, економіки, тощо.

Основні задачі нашої бібліотеки — бібліотечне і інформаційно-бібліографічне забезпечення наукової діяльності Інституту, комплектування та зберігання наукової літератури, авторефератів, дисертацій, захищених в Інституті, цінних та рідкісних книг, ведення каталогів, а також комп’ютеризація інформаційно-бібліографічних процесів.

У фонді рідкісних книг бібліотеки Ви можете побачити праці кращих видавців 19-20 століття: Вишнякова, Брокгауза і Ефрона, газети та журнали з сільського господарства початку 20 ст.

Науково-технічна бібліотека ННЦ «Інститут землеробства НААН» заснована у 1929 році. Основу її склала книжкова колекція дореволюційних видань літератури з сільського господарства, що видавались протягом 1866-1918 рр.

Сьогодні фонд бібліотеки має унікальне зібрання джерел інформації, включаючи книги, журнали, продовжені видання, стародруковані матеріали, газети, наукові праці та книжкові колекції видатних діячів української і світової науки. Фонди наукової бібліотеки Національного наукового центру «Інститут землеробства НААН» становлять понад 93 тисяч примірників навчальної, методичної, наукової літератури: авторефератів дисертацій, наукових праць, монографій, періодичних видань, спеціальних видів науково-технічної літератури українською та іноземними мовами.

Наша бібліотека складається з читальної зали, залу алфавітного і системного каталогів, абонемента і книгосховищ. Читальна зала використовується для демонстрації нових надходжень літератури, тематичних виставок, наукових конференцій та занять з підвищення кваліфікації.

Бібліотека оснащена комп’ютерною технікою, на базі якої створюється електронний каталог науково-технічних фондів. Подальший свій розвиток бібліотека пов’язує з упровадженням комп’ютерних технологій, збільшенням інформаційного забезпечення і пропагандою нових видань.

Щороку в нашу бібліотеку надходять різноманітні документи – книги, журнали, газети і, крім цього, бібліотека отримує екземпляр дисертацій, які захищаються в спеціалізованій вченій раді ННЦ «ІЗ НААН». Для поповнення і збагачення книжкових фондів здійснюється безкоштовний книгообмін з бібліотеками аграрних установ.

Наша головна мета – повне і оперативне бібліотечно-бібліографічне обслуговування наукового та освітнього процесу в ННЦ «Інститут землеробства НААН» в усіх галузях наукової діяльності. Співробітники бібліотеки завжди готові надати Вам потрібну інформацію та ресурси.

Основну важливу роль у пропаганді вітчизняної і зарубіжної науки та виробництва відіграють виставки. Ми проводимо для вас тематичні виставки, виставки нових надходжень наукової літератури до фондів бібліотеки.

Запрошуємо! Ми працюємо для Вас!

 

Завідувач науково-технічної бібліотеки – кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Соколова Надія Іванівна

 

Праці науковців ННЦ «ІЗ НААН»

Дисертації

Автореферати

Правила користування бібліотекою

Статистичні показники діяльності бібліотеки

 

Графік роботи бібліотеки:

Пн-Пт: 8.00 – 17.00
Четвер – комплектаційний день
Вихідний день – субота, неділя
Остання робоча п’ятниця місяця – санітарний день.