Бібліотека

Вітаємо Вас на офіційній WEB – сторінці науково-технічної бібліотеки ННЦ ІЗ НААН!

Ви можете скористатись представленими у нашій бібліотеці як науковими періодичними виданнями, монографіями,публікаціями наших науковців, так і різноманітними книгами з сільського господарства, біології, екології, економіки, тощо.

Основні задачі нашої бібліотеки — бібліотечне і інформаційно-бібліографічне забезпечення наукової діяльності інституту, комплектування та зберігання наукової літератури, авторефератів, дисертацій, захищених в інституті, цінних та рідкісних книг, ведення каталогів, а також комп’ютерізація інформаційно-бібліографічних процесів.

У фонді рідкісних книг бібліотеки Ви можете побачити праці кращих видавців 19-20 століття: Вишнякова, Брокгауза і Ефрона, газети та журнали з сільського господарства початку 20 ст.

Бібліотека сьогодні

Науково-технічна бібліотека ННЦ «Інститут землеробства НААН» заснована у 1929 році. Основу її склала книжкова колекція дореволюційних видань літератури з сільського господарства, що видавались протягом 1866-1918 рр.

На даний час фонд бібліотеки має унікальне зібрання джерел інформації, включаючи книги, журнали, продовжені видання, стародруковані матеріали, газети, наукові праці та книжкові колекції видатних діячів української і світової науки. Фонди наукової бібліотеки Національного наукового центру «Інститут землеробства НААН» становлять 92528 примірників навчальної, методичної, наукової літератури: авторефератів дисертацій, наукових праць, монографій, періодичних видань, спеціальних видів науково-технічної літератури українською, російською та іноземними мовами.

Наша бібліотека складається з читальної зали, залу алфавітного і системного каталогів, абонемента і книгосховищ. Читальна зала використовується для демонстрації нових надходжень літератури, тематичних виставок, наукових конференцій та занять з підвищення кваліфікації.

З 2014р. бібліотека оснащена комп’юторною технікою, на базі якої створюється електронний каталог науково-технічних фондів. Подальший свій розвиток бібліотека пов’язує з упровадженням комп’ютерних технологій, збільшенням інформаційного забезпечення і пропагандою нових видань.

Щороку в нашу бібліотеку надходять різноманітні документи – книги, журнали, газети і, крім цього, бібліотека отримує екземпляр дисертацій, які захищаються в ННЦ “ІЗ НААН”. Для поповнення і збагачення книжкових фондів здійснюється безкоштовний книгообмін з бiблiотеками аграрних установ.

Наша головна мета – повне і оперативне бібліотечно-бібліографічне обслуговування наукового та учбового процесу в ННЦ «Інститут землеробства НААН» в усіх галузях наукової діяльності. Співробітники бібліотеки завжди готові надати Вам потрібну інформацію та ресурси.

Основну важливу роль у пропаганді вітчизняної і зарубіжної науки та виробництва відіграють виставки. Ми проводимо для вас тематичні виставки, виставки нових надходжень наукової літератури до фондів бібліотеки.

Запрошуємо! Ми працюємо для Вас!

Завідувач науково-технічної бібліотеки – кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Соколова Надія Іванівна

Електронний каталог

Праці науковців ННЦ «ІЗ НААН»

Нові надходження до бібліотеки

Дисертації

Автореферати

Правила користування бібліотекою

Статистичні показники діяльності бібліотеки

 

Графік роботи бібліотеки:

Пн-Пт: 8.00 – 17.00
Четвер – комплектаційний день
Вихідний день – субота, неділя
Остання робоча п’ятниця місяця – санітарний день.