Засідання Координаційно-методичної ради Науково-методичного центру «Землеробство» в ННЦ „Інститут землеробства НААН”

13 Листопада, 16:57
Новини Новини землеробства Новини інституту

Протягом 12-13 листопада в Національному науковому центрі „Інститут землеробства НААН” проведено засідання Координаційно-методичної ради Науково-методичного центру «Землеробство». У зв’язку із запровадженням на території України карантинних заходів робота була проведена дистанційно у форматі відеоконференції на платформі Zoom та з дотриманням усіх епідеміологічних вимог.

Загалом в роботі КМР взяли участь більше 45 науковців з 18 науково-дослідних установ України.

Керівники та відповідальні виконавці НДР доповіли результати фундаментальних, прикладних та пошукових досліджень за завданнями ПНД НААН 2 «Новітні системи землеробства і землекористування» (12 листопада 2020 р.), ПНД НААН 3 «Органічне виробництво сільськогосподарської продукції» та досліджень за підпрограмою 4 ПНД 14 «Технології вирощування зернових культур. Селекція кукурудзи і сорго» (13 листопада 2020 р.). Також на засіданнях була представлена інформація щодо наукової продукції, створеної за результатами виконання завдань.

Доповіді учасників супроводжувалися презентаціями результатів НДР. Члени Координаційно-методичної ради мали змогу задати питання, зробити зауваження доповідачам та отримати ґрунтовні відповіді від безпосередніх виконавців науково-дослідних робіт.

В результаті обговорення наданої інформації Координаційно-методична рада затвердила представлені звіти, сформувала пропозиції до структури і переліку виконавців ПНД НААН 2 «Системи землеробства і землекористування»на 2021-2025 рр. з урахуванням оцінки результатів виконання НДР за ПНД НААН у 2016-2020рр., пропозиції щодо персонального складу КМР на 2021 рік та план роботи КМР на перше півріччя 2021 року.