Співпраця з нашими корейським партнерами з Kreves Crops LLC

29 Березня, 15:00
Новини Новини інституту

У цей непростий час ННЦ «Інститут землеробства НААН» продовжує співпрацю з нашими корейським партнерами з Kreves Crops LLC. Сторони продовжують виконувати свої зобов’язання в рамках наукових проєктів, а також взаємодіяти у гуманітарному напрямку.

Наразі нашими друзями розпочато серйозну роботу для допомоги біженцям. Мільйони українців шукають порятунку за кордоном. Весь світ об’єднався в наданні допомоги нашим співвітчизникам, які були змушені покинути домівки в пошуках безпеки для себе та дітей. У Румунії ТОВ «Кревес Кропс» – українська дочірнє підприємство південнокорейської компанії Кревес Девелопмент Ко Лтд., спільно з благодійною організацією Санні Фундейшн організували зустріч, харчування, розселення та психологічну допомогу вимушено переміщеним особам із України. Крім того, нашими закордонними друзями організовано збір та доставку гуманітарної допомоги з країн ЄС в постраждалі від війни регіони  України. Це і продукти харчування, й засоби гігієни, й одяг із взуттям, й іграшки для діток.

ННЦ «Інститут землеробства НААН» вдячний за допомогу та захоплюється волонтерськими зусиллями наших багаторічних партнерів. В єдності між собою та з усім світом ми впевнено прямуємо до перемоги! Слава Україні!