19 червня 2024 року була проведена перевірка закладання насінницьких посівів та функціонування дослідного поля у с. Копилів Бучанського району Київської області Національного центру «Інституту землеробства Національної академії аграрних наук України». У ході роботи комісії були відмічені позитивні тенденції щодо відновлення родючості ґрунту після пошкодження, які були завдані бойовими діями під час тимчасової окупації київської області.
Зокрема, був відмічений позитивний вплив посіву гречки, як попередника жита озимого. Стан жита озимого сорту Сіверське категорії еліта посіяної на площі 45 га, у 2024 році задовільний.

Посів гірчиці ярої сорту Біла Принцеса також перебуває у задовільному стані. З метою підвищення родючості ґрунту та подальшої рекультивації ґрунту, рекомендовано частину посіву гірчиці заробити як сидерат.
Посіви гречки на площі 35 га мають задовільний вигляд та перебувають у стадії інтенсивного наростання вегетативної маси та формування генеративних органів.
В цілому відновлення земель, які зазнали воєнного впливу відбувається з використанням біологічних засобів рекультивації та оздоровлення і очищення грунту.

