Презентація міжнародного грантового проєкту ILCA

29 Листопада, 20:12
Новини Новини інституту

22 листопада в Блакитній залі  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася презентація міжнародного грантового проєкту ILCA (Innovation Laboratories for Climate Actions). Науковці ННЦ “Інститут землеробства НААН”, як учасника цього консорціуму, долучилися до обговорення та представили свої ідеї до організації роботи новоствореної лабораторії. Також було проведено відкриту лекцію щодо наукового забезпечення інновацій в контексті зеленої модернізації сільського господарства.

ILCA-проєкт підтримується Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT – European Institute of Innovation and Technology, Horizon Europe – Pillar 3). Він об’єднує п’ять закладів вищої освіти і три дослідницькі організації з Фінляндії, Румунії, Литви, Болгарії та України за темою підприємництва та зміни клімату. Основними цілями проєкту є:

  • посилити людський капітал у сфері кліматичних інновацій та підприємництва шляхом навчання та наставництва студентів, академічного та неакадемічного персоналу щодо системного вирішення проблем;
  • розвинути міждисциплінарний потенціал кліматичних та соціальних інновацій;
  • підтримати готовність та конкурентоспроможність малих і середніх підприємств (МСП) у процесі кліматичних змін та діджиталізації.

На презентації були присутні представники малих і середніх підприємств (МСП), органів місцевого самоврядування та громадських організацій

Під час презентації було підписано партнерство з Чернівецькою міською радою, Департаментом соціально-економічного розвитку та стратегічного планування, IT Cluster Chernivtsi IT Community, MAX CLEAN City.