Меморандум про наукову співпрацю з ДУ “Держґрунтохорона”

16 Серпня, 16:44
Новини Новини галузі Новини землеробства Новини інституту

Сьогодні, 16 серпня, відбулася зустріч директора ННЦ “Інститут землеробства НААН” Миколи Ткаченка з генеральним директором ДУ «Держґрунтохорона» Юрієм Зайцевим для підписання Меморандуму про наукову співпрацю.

Метою укладення Меморандуму є розвиток взаємного співробітництва у галузі сільського господарства для обміну досвідом, створення спільних програм з різних напрямів наукових досліджень, включаючи розроблення заходів щодо відновлення ґрунтового покриву внаслідок військових дій.
Меморандум реалізуватиметься за напрямами:
– участь у проєктах, які мають охоронну складову ґрунтового покриву (вплив на довкілля військових дій та заходи щодо відновлення ґрунтового покриву внаслідок військових дій, боротьба з опустелюванням та деградацією ґрунтів, дегуміфікацією, ерозією, забрудненням);
– проведення міжнародних конференцій, семінарів, засідань «круглих столів» щодо вивчення та впровадження ґрунтозахисних, ресурсо- та енергоощадних технологій; точного землеробства; біологізації землеробства, органічного землеробство та органічних сировинних зон.
Микола Ткаченко висловив щиру подяку директору ДУ «Держґрунтохорона» Юрію Зайцеву та висловив сподівання щодо плідної співпраці на благо продовольчої безпеки країни.