Агро – покликання, а фотографія – хоббі!

27 Березня, 16:57
Новини Новини інституту
УКРАЇНСЬКЕ ПОЛЕ… Це не лише величезний потенціал, який забезпечує нашу країну продовольством, а ще й невичерпне джерело натхнення! Шум поля і найрізноманітніші відтінки надихають на творчість та працю.
Науковець, кандидат сільськогосподарських наук, наразі завідувач сектору підготовки наукових кадрів ННЦ « Інститут землеробства НААН» Красюк Людмила Михайлівна вдало поєднала професію і улюблену справу. Вона стала переможцем у спеціальній номінації «Вибір LNZ Group»  у конкурсі «Краще сільськогосподарське фото – 2020» організатором якого була компанія Latifundist Media спільно з партнером LNZ Group.
У 2006 р. Людмила закінчила Національний аграрний університет (наразі НУБіП України), факультет агрохімії. Потім вступила до аспірантури в ННЦ «Інститут землеробства НААН». У 2011 р. захистила кандидатську роботу за спеціальністю «Загальне землеробство» та має ступінь кандидата сільськогосподарських наук. В декретній відпустці Людмила поєднала свої дві улюблені справи: агро та фото. Тематика робіт — діти, агро, поле, сільське господарство.
“Поле може зачаровувати та мотивувати!” Саме таким ви можете побачити його на світлинах Красюк Людмили.
Це справжня магія у кадрі!
Посилання на оригінал статті тут!
https://agrorobota.com.ua/news/ludmila-krasuk-agro-poklikanna-a-fotografia-hobi-1164?fbclid=IwAR0zWeGnkutD7x_OocW7Y66wmo3CxQmFnPRRlZ0dJqWTaeOdLZDs4WZAjZk