29 жовтня 2020 року відбулось громадське обговорення наукової роботи «ВИСОКОПРОДУКТИВНІ ГІБРИДИ КУКУРУДЗИ (СЕЛЕКЦІЯ, БІОТЕХНОЛОГІЯ, НАСІННИЦТВО)»

30 Жовтня, 16:56
Новини Новини галузі Новини інституту

29 жовтня 2020 року на засіданні Вченої ради Національного наукового центру «Інститут землеробства НААН» відбулося громадське обговорення направленої Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки роботи «ВИСОКОПРОДУКТИВНІ ГІБРИДИ КУКУРУДЗИ (СЕЛЕКЦІЯ, БІОТЕХНОЛОГІЯ, НАСІННИЦТВО)» (автори Дзюбецький Б. В., Черчель В. Ю., Сатарова Т. М., Кирпа М. Я., Боденко Н. А., Лавриненко Ю. О., Чернобай Л. М., Стасів О. Ф).

У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів на території України автори роботи та зацікавлені особи взяли участь у засіданні дистанційно з використанням онлайн-платформи Google Meet. До громадського обговорення долучились запрошені фахівці – представники наукових установ НААН і НАН України, закладів вищої освіти, керівники сільськогосподарських підприємств та агрофірм.

З матеріалами роботи можна ознайомитись на офіційному сайті Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки України за посиланням http://www.kdpu-nt.gov.ua/uk/