29 жовтня 2020 року в ННЦ «Інститут землеробства НААН» відбудеться громадське обговорення

16 Жовтня, 10:46
Новини Новини галузі Новини інституту

Шановні колеги!

Повідомляємо, що в ННЦ «Інститут землеробства НААН» відбудеться громадське обговорення направлене Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки роботи (р. 20), автори Дзюбецький Б. В., Черчель В. Ю., Сатарова Т. М., Кирпа М. Я., Боденко Н. А., Лавриненко Ю. О., Чернобай Л. М., Стасів О. Ф.

Обговорення відбудеться на засіданні Вченої ради Інституту 29 жовтня 2020 року о 1400 за адресою: вул. Машинобудівників, 2 Б, смт Чабани Києво-Святошинського р-ну Київської обл. У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів на території України підключення авторів роботи та зацікавлених осіб відбуватиметься за допомогою онлайн-платформи Google Meet.

Заявку для попередньої реєстрації для участі в обговоренні надсилати на електрону пошту: iznaan@ukr.net. Запрошення на відеоконференцію буде надіслано на Вашу електронну пошту.

З матеріалами роботи можна ознайомитись на офіційному сайті Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки України за посиланням http://www.kdpu-nt.gov.ua/uk/