29 червня відбувся День поля 2021

29 Червня, 16:28
Новини Новини галузі Новини інституту

Сьогодні, 29 червня 2021 року відбувся День поля на полігоні Виставково-інноваційного центру Національної академії аграрних наук України, що знаходиться в селі Ксаверівка Друга, Київська область.

День поля-2021 під назвою «ЗЕРНОВІ КУЛЬТУРИ: ПШЕНИЦЯ ОЗИМА ТА ЯРА (М’ЯКА І ТВЕРДА), ЯЧМІНЬ ОЗИМИЙ ТА ЯРИЙ, ЖИТО ОЗИМЕ, ТРИТИКАЛЕ, ОВЕС» провела Національна академія аграрних наук України.

Відповідальним за групу озимих зернових культур на полігоні був Національний науковий центр «Інститут землеробства НААН», а за групу ярих зернових культур – Селекційно-генетичний Інститут – Національний центр насіннєзнавства і сортовивчення.

У заході взяли участь керівники й агрономи низки фермерських господарств, представники агробізнесу, наукова спільнота, представники Національної академії аграрних наук, загалом понад 70 осіб. Фахівці ННЦ «Інститут землеробства НААН» продемонстрували селекційні надбання: сорти озимих та ярих пшениць, озимих жита та тритикале, а також особливості технології їх вирощування. Демонстраційні посіви сортів пшениці Інституту порадували селекціонерів і не залишили байдужими виробничників міцним стеблом, гарно виповненим колосом, що гарантує багатий врожай.

Висловлюємо вдячність Національній академії аграрних наук України за змістовний та відмінний захід та впевнені, що сорти нашої селекції займуть чільне місце в структурі посівних площ по всій країні.

        

З переліком сортів ННЦ “ІЗ НААН” можете ознайомитися за посиланням нижче:

СОРТИ