11 серпня 2022 року в с. Малополовецьке Фастівського району Київської області відбувся міжнародний Agro Trend Forum 2022 «Технології успішного врожаю»

11 Серпня, 13:58
Новини Новини галузі

11 серпня 2022 року в с. Малополовецьке Фастівського району Київської області відбувся міжнародний Agro Trend Forum 2022 «Технології успішного врожаю» за підтримки компаній «Краснянське СП Агромаш», «Сожам Україна», «Прогрейн Україна», «Нор-Ест Агро», «БТУ-Центр», «Богуславська сільгосптехніка», «МЗУРІ ТЕХАГРО», ТОВ «ІКС ЕЙДЖІ Україна», СТОВ «ПЕРЕМОГА».

На форум приїхали представники аграрного бізнесу України. Учасників форуму привітав Надзвичайний і Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні пан Міхаель Бродський.

Основною темою цього форуму стало питання зберігання зернових, експорт сільськогосподарської продукції, налагодження логістичних маршрутів, про що присутнім розповів спікер від Всеукраїнської Аграрної Ради Денис Марчук.

Проблему зберігання зернових та управління комахами за ізраїльськими технологіями розкрив Моше Костюковський. Аграрії ознайомилися із сучасними вимогами та способами тривалого зберігання зерна в Ізраїлі.

Представник компанії «СОЖАМ Україна» Андрій Ульгульський зосередив увагу в своїй доповіді на зниженні кількісно-якісних втрат під час зберігання продовольства, які рекомендовано за французькими технологіями.

Компанією «БТУ-Центр» запропонована нова лінійка сучасних продуктів на органічній основі, яка забезпечує зниження собівартості продукції та застосування безпечних препаратів.

Сучасними підходами стимуляції і та ефективного старту польових культур, оптимізації впливу мікро- і макроелементів на живлення озимих зернових культур поділився із учасниками форуму Павло Кулеша  представник компанії «Нор-Ест Агро».

Директор СТОВ «ПЕРЕМОГА» Микола Малієнко представив напрацювання підприємства та розповів про основні сільськогосподарські культури, насіння яких вирощене для реалізації під урожай 2023 року. Звернув увагу на сорти рослин, які в умовах господарства мають стабільний урожай та високу якість.

На демонстраційному полігоні учасники ознайомилися із посівами сої вітчизняної селекції. Завідувач відділу селекції і насінництва зернобобових, луб’яних і олійних культур Олена Щербина проінформувала присутніх про переваги сорту Арніка, який визріває у кінці серпня, і дозволяє аграріям сіяти після нього озимі культури, навіть ріпак.

Сорт Муза, для виробничників має ряд переваг – добру врожайність, невибагливість у технологічному супроводі та високі якісні показники зерна.

         

Також Олена Зіновіївна зосередила увагу присутніх на нових сортах сої Вишиванка і Перепілочка, які мають всі шанси зайняти свою нішу в аграрному виробництві.

Нові сучасні ґрунтообробні агрегати продемонстрували у роботі на полі представники «Богуславська сільгосптехніка». Три сучасні комплексні засоби для знищення стерні і рослинних решток соняшника і кукурудзи, для поверхневої підготовки ґрунту на глибину до 6 см, а також передпосівної підготовки ґрунту відразу після збирання попередника вітчизняного виробника зацікавили присутніх.

«МЗУРІ ТЕХАГРО» представило комплексний посівний агрегат, який передбачає одночасне рихлення ґрунту без обороту скиби на глибину до 25 см з одночасним зароблянням добрив та насіння. Французький посівний комплекс дозволяє зекономити на сільськогосподарській техніці та кількості технологічних операцій в полі, що забезпечує економію енергетичних ресурсів, часу та інших затрат.

Також присутнім була продемонстрована система автопілота для трактора, яка дозволяє без механізатора управляти трактором.

             

На останок ТОВ «ІКС ЕЙДЖІ Україна» продемонстрували можливості сучасних агродронів для удосконалення новітніх технологій і виборі ефективного господарювання.