29 червня 2021 року ННЦ “Інститут землеробства НААН” запрошує на День поля!

24 Червня, 18:38
Події галузі Події землеробства Події інституту Спецрада
Національний науковий центр «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України» запрошує підприємців аграрного бізнесу й усіх зацікавлених на День поля – 2021 . Захід, що вже став традиційним, цьогоріч проходитиме під назвою «ЗЕРНОВІ КУЛЬТУРИ: ПШЕНИЦЯ ОЗИМА ТА ЯРА (М’ЯКА І ТВЕРДА), ЯЧМІНЬ ОЗИМИЙ ТА ЯРИЙ, ЖИТО ОЗИМЕ, ТРИТИКАЛЕ, ОВЕС».
Захід проводиться спільно з Селекційно-генетичним інститутом – НЦНС за підтримки Національної академії аграрних наук України.
Відбуватиметься цьогорічний День поля 29 червня на полігоні Виставково-інноваційного центру НААН (село Ксаверівка Друга, Васильківський район, Київська область).
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ РОЗПОЧНЕТЬСЯ о 9.00.
У програмі заходу – виступи провідних науковців у галузі селекції та технологій вирощування, демонстрація, оцінка новітніх досягнень у селекції вітчизняних сортів і гібридів сільськогосподарських культур і шляхи розкриття їхнього всебічного потенціалу.
З запитаннями щодо програми проведення заходу просимо звертатися за телефоном 0981622421 чи електронною поштою zemsell@ukr.net.
ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ, ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ НОВИМИ СОРТАМИ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР ТА ОТРИМАТИ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ, ЩО НАЙБІЛЬШЕ ВАС ТУРБУЮТЬ
ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ!