Select Page

Легенда (СН-1)

16 100 

Сорт рекомендується для вирощування в лісостепових та поліських районах України в основних і повторних посівах.

Description

Сорт виведено методом індивідуального добору з гібридної популяції  Л. 955 / Чернятка. Належить до маньчжурського підвиду, апробаційної групи сордіда.

Гіпокотиль не має антоціанового забарвлення. Тип росту рослини – проміжний. Опушення рослини – руде. Листя – трійчате, форма середнього листочка – широко яйцеподібна. Квітка – біла. Забарвлення бобу – коричневе. Форма бобу – слабо зігнута. Насіння овальне, жовте, рубчик коричневий, середній, овальний, «вічко» відсутнє. Маса 1000 насінин 150-155 г. В насінні міститься 40-41 % протеїну і 19-20 % жиру.

Висота рослин 70-75 см. . Висота прикріплення нижніх бобів 11-12 см. Ультраскоростиглий сорт, в умовах Київської області достигає за 80-85 днів. Стійкий до ураження найбільш поширеними хворобами, а також до понижених температур в період цвітіння та плодоутворення.

Сорт рекомендується для вирощування в лісостепових та поліських районах України в основних і повторних посівах. Завдяки скоростиглості може використовуватись як попередник для озимих культур в усіх зонах України.

Високі врожаї (30ц/га) може забезпечити при нормах висіву при широкорядному і рядковому способах сівби 700-750 тис. схожих насінин на га як за оптимальних строків сівби (початок травня), так і більш пізніх, при умові застосування ефективних гербіцидів та дотримання інших рекомендованих агротехнічних прийомів.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Легенда (СН-1)”