Select Page

Бібліотека

Вітаємо Вас на офіційній WEBсторінці
науково-технічної бібліотеки ННЦ ІЗ НААН!

Ви можете користуватись як представленими  у нашій  бібліотеці періодичними виданнями, монографіями, довідниками, енциклопедіями, так і різними книгами з сільського господарства, біології, екології, економіки, тощо.

rYN2mBnvbIA[1]Основні задачі нашої бібліотеки — бібліотечне і інформаційно-бібліографічне забезпечення наукової діяльності інституту, комплектування та зберігання літератури, дисертацій, які захищені в інституті, рідкісних книг, ведення каталогів, а також комп’ютеризація інформаційно-бібліографічних процесів. Метою працівників бібліотеки є організація такої системи обслуговування користувачів, яка б забезпечувала найбільш повне і оперативне задоволення інформаційних потреб вчених та фахівців сільськогосподарської галузці з врахуванням їх професійних інтересів і запитів.

В фонді рідкісних книг бібліотеки Ви можете побачити книги кращих видавців  19-20 століття:  Вишнякова, Брокгауза і Ефрона, газети і журнали з сільського господарства початку 20 ст.

Бібліотека сьогодні

Науково-технічна бібліотека ННЦ «Інститут землеробства НААН» заснована у 1929 році. Основу її склала книжкова колекція дореволюційних видань літератури з сільського господарства, що видавались протягом 1866-1916 рр.

yOk-wGEXEZI1На даний час фонд бібліотеки має унікальне зібрання джерел інформації, включаючи книги, журнали, продовжені видання, стародруковані матеріали, газети, наукові праці та книжкові колекції видатних діячів української і світової науки. Фонди наукової бібліотеки національного наукового центру Інститут землеробства (далі – Бібліотека) нараховують  90042 примірників навчальної, методичної, наукової літератури: авторефератів дисертацій, наукових праць, монографій, періодичних видань, спеціальних видів науково-технічної літератури українською, російською та іноземними мовами. З них: 45969 примірників – книги, 44073 – періодичні видання, 203 – цінні і рідкісні книги.

Наша бібліотека складається з читальної зали, залу алфавітного і системного каталогів, абонемента і книгосховищ. Читальна зала використовується для демонстрації нових надходжень літератури, тематичних виставок, наукових конференцій.

З 2014 бібліотека оснащена компьюторною технікою, на базі якої створюється електронний каталог научно-технічних фондів. Подальший свій розвиток бібліотека пов’язує з впровадженням комп’ютерних технологій, збільшенням інформаційного забезпечення і пропагандою нових видань.

Щороку в нашу бібліотеку поступають різноманітні документи – книги, журнали, газети і, крім цього, бібліотека отримує екземпляр дисертацій, які захищаються в ННЦ “ІЗ НААН”. Для поповнення і збагачення книжкових фондів здійснюється безкоштовний книгообмін з бiблiотеками аграрних вузів.

Наша головна мета – повне і оперативне бібліотечно-бібліографічне обслуговування наукового та учбового процесу в ННЦ «Інститут землеробства НААН» в усіх галузях наукової діяльності. Співробітники бібліотеки завжди готові надати Вам потрібну інформацію та ресурси.

Основну Важливу роль у пропаганді вітчизняної і зарубіжної науки та виробництва відіграють виставки. Ми проводимо для вас тематичні виставки, виставки нових надходжень наукової літератури до фондів бібліотеки.

Запрошуємо! Ми працюємо для Вас!

Електронний каталог

Праці науковців ННЦ «ІЗ НААН»

Нові надходження до бібліотеки

Дисертації

Автореферати

Правила користування бібліотекою

 

Графік роботи бібліотеки:
понеділок – п’ятниця – 8.00 – 17.00

Четвер – комплектаційний день
Вихідний день –   субота, неділя
Остання робоча п’ятниця  місяця – санітарний день.