Select Page

Наукові основи ефективного розвитку галузі землеробства та використання земельно-ресурсного потенціалу України

У середу 22 листопада 2017 р. у Національному науковому центрі «Інститут землеробства НААН» відбулася науково-практична конференція молодих учених і спеціалістів «Наукові основи ефективного розвитку галузі землеробства та використання земельно-ресурсного потенціалу України». Участь в конференції взяли молоді дослідники ННЦ «Інститут землеробства НААН», Панфильської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН», Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Львівського національного аграрного університету, Інституту сільського господарства Західного Полісся, Полтавської державної сільськогосподарської станції імені М.І. Вавилова Інституту свинарства і АПВ, Державної установи «Держгрунтоохорона», Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва, Подільського державного аграрно-технічного університету, Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, Інституту агроекології і природокористування НААН.

Переможцям конференції були вручені заохочувальні призи та дипломи. Диплом першого ступеня за участь у конференції виборов Штакал Віктор Миколайович, співробітник відділу кормовиробництва, диплом другого ступеня отримала Левченко Ольга Сергіївна, аспірантка відділу селекції і насінництва зернових культур. Третє місце розділили Байдюк Тетяна Олександрівна з відділу селекції і насінництва зернобобових культур, Торбанюк Марія Вікторівна із Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції та Сокирко Дмитро Петрович із Полтавської державної сільськогосподарської станції. Приз глядацьких симпатій дістався Тетяні Миколаївні Левченко із відділу селекції і насінництва льону та ріпаку. У перерві між засіданнями було зроблено групове фото.

Цього року знову було підтримано традицію проведення виступів англійською і українською мовами. Для цього було запрошено почесних гостей із НУБіП України: співробітника кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули доцента, кандидата сільськогосподарських наук Кравченка Юрія Станіславовича та співробітника кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна, кандидата сільськогосподарських наук, доцента Ященко Людмилу Анатоліївну. Учасників конференції оцінювали передові науковці інституту: доктор сільськогосподарських наук, Малієнко Анатолій Митрофанович, член-кореспондент, доктор сільськогосподарських наук, професор, Михайлов В’ячеслав Григорович, доктор сільськогосподарських наук, професор, Кургак Володимир Григорович, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Слюсар Іван Тимофійович, доктор сільськогосподарських наук, Ткаченко Микола Адамович та ін.

У обговоренні голова оргкомітету конференції, Ткаченко Микола Адамович, підкреслив невпинний прогрес, який виявляється у зростанні наукового рівня доповідей учасників та загострив увагу на підвищенні вимог МОН України до ступеня володіння молодих вчених іноземною мовою. Учасники відмітили приємну атмосферу конференції та гарячі наукові дискусії, що супроводжували усі доповіді. І хоч, звичайно, не обійшлося без зауважень і побажань, але кожен доповідач взяв для себе безцінний досвід, що використає в подальших наукових дослідженнях.

 

 

Facebook спільнота

Ваш кошик