Select Page

«Поєднання науки, освіти, практичного виробництва справедливого продажу якісної органічної продукції» – результати конференції

18 жовтня 2017 р. в ННЦ «Інститут землеробства НААН» відбулась VІІІ міжнародна науково-практична конференція «Поєднання науки, освіти, практичного виробництва справедливого продажу якісної органічної продукції».

На конференції були присутні Пиндус В.В. – голова правління Міжнародної громадської організації «Асоціація учасників біовиробництва «БІОЛан Україна», Милованов Є.В. – Голова правління Федерації органічного руху України, Колібаба Р.О. – координатор проекту «Аграрні розписки в Україні МФК», Таркан М.П. – директор Липковатівського аграрного коледжу (Харківська обл.). В доповідях було піднято питання стосовно значення та місця української органічної продукції в Україні та на світовому ринку, обговорено реалії виробництва, переробки, реалізації органічної продукції та розвиток освіти.

Директор ННЦ ІЗ НААН, академік НААН Камінський В.Ф. в своїй доповіді переконливо вказав на нагальну потребу наукового супроводу при впровадженні систем органічного землеробства. У виступах співробітників ННЦ «ІЗ НААН» було детально обґрунтовано наукові підходи в формуванні сівозміни, систем удобрення та захисту рослин  за органічного виробництва, а також охарактеризовано особливості ведення органічного виробництва на схилових землях та сільських сельбищних територіях.

Представники ТОВ «Філазоніт України», ПП «БТУ-Центр», ТД «Ензим Агро» ознайомили присутніх з перевагами нових біологічних препаратів, які створено і  пропонуються на ринку біодобрив в Україні.

Науковцями національного університету біоресурсів і природокористування України доцентом Слєпцовим Ю.В. та доцентом Сіленком В.О.  представлено основні напрями розвитку технології вирощування овочів та плодових культур в органічному землеробстві.

В процесі жвавої дискусії з фермерами, які є виробниками органічної продукції, було відмічено як недолік конференції відсутність фахівців з органічного тваринництва.

Facebook спільнота

Ваш кошик