Select Page

Регіональна нарада у ННЦ “ІЗ НААН”

На виконання наказу Президента НААН Я.М. Гадзала від 05 вересня 2017 р. № 145, щодо підвищення ефективності виробництва і реалізації насіннєвого матеріалу, 11 вересня 2017 р. у ННЦ ”Інститут землеробства НААН” відбулась регіональна нарада з питань реалізації добазового та базового насіння озимих культур за присутності керівників наукових установ та дослідних господарств.

З вступнним словом виступив М. В. Роїк та розповів про переваги сортів озимих культур вітчизняної селекції перед іноземною та наголосив про важливість вирощування їх у системі НААН.

Згідно програми проведення заходу слово мали представники установ оригінаторів — ННЦ “Інститут землеробства НААН”, Миронівський інститут пшениці…, Білоцерківська селекц. Станція, Верхнянська ДСС та Генетич-селекц інститут де більш широко розповіли про свої сорти пшениці озимої, жита і тритикале озимих та ріпаку озимого, їх переваги у предстаслених зонах поширення.

У обговоренні взяли участь Роїк М. В., Камінський В.Ф. та Стасів О.Ф. Де представники дослідних господарств звітували про готовність до посівної компанії озимих культур та структуру посівних площ.

За результатами наради Олег Федорович доручив установам оригінаторам у короткий термін надати пропозиції щодо розподілу насіння (ДН, БН) своєї селекції між конкретними установами і дослідними господарствами системи Національної академії аграрних наук України, а деректорам дослідних господарств визначитись із структурою посівних площ озимих культур із 100% присутністю сортів вітчизняної селекції.

Facebook спільнота

Ваш кошик