Select Page

Шановні колеги!

Від імені колективу Національного наукового центру «Інститут землеробства НААН» і себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем науки.

Це свято вшанування наукових традицій і досягнень багатьох поколінь вчених, якими ми по праву пишаємося та на які покладаємо великі сподівання. Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить дуже складні, часто й неможливі але разом з тим дуже цікаві завдання, вирішення яких значною мірою визначає наше місце у світовій спільноті.

Сьогодні вітчизняна аграрна наука незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки, є флагманом успішного розвитку агропромислового комплексу. Розроблені науковцями новітні системи землеробства, направлені на раціональне використання земельних ресурсів, підвищення родючості ґрунтів, збереження довкілля та вирішення глобальних проблем сьогодення, а саме: забезпечення продовольчої безпеки, підвищення рівня життя населення, боротьбу з деградацією ґрунтів і опустелюванням. Сучасні сорти сільськогосподарських культур, створені кропіткою працею наших селекціонерів, забезпечують сталі високі врожаї, та наповнюють зернові комори країни. Своєю повсякденною плідною працею Ви вносите вагомий вклад у розвиток нашої держави.

У ці складні часи хочеться подякувати за Вашу нелегку працю, побажати нових наукових здобутків і звершень, творчого натхнення і цікавих ідей. Нехай праця приносить задоволення і гордість, а найвищі висоти науки завжди підкоряються Вам!

Бажаю, щоб у Ваших родинах завжди панувала злагода, любов, мир, добробут і благополуччя.

Зі святом, шановні колеги!

Директор ННЦ

«Інститут землеробства НААН»                                  В.Ф. Камінський

Facebook спільнота

Ваш кошик